Служител обработка на пратки

Application deadline date has been passed for this Job.
Bell Career
  • Райнхайм, Germany
  • Дата на публикуване: 30 октомври 2023
  • Кандидаствания: 0
  • Преглеждания: 113
Обща информация за работата

За работа в една от най-големите логистични компании в света, търсим СЛУЖИТЕЛИ ОБРАБОТКА НА ПРАТКИ за град Раунхайм (Raunheim), Германия (близо до летище Франкфурт). Фирмата предоставя различни куриерски услуги, разполага с 87 000 кв. метра пространство и около 6 000 служители, доставя над 1,6 милиарда колети годишно. Тъй като същността на бизнеса е да доставят пратки до местоназначението им на следващия ден, следователно товарът трябва да се обработва в центровете през нощта.

За фирмата е важно да гарантира, че всяка пратка ще бъде доставена до техния клиент възможно най-бързо, безопасно и точно, затова те се нуждаят от страхотен екип от прецизни и изпълнителни хора.

Отговорности:
– Товарене и разтоварване на камиони с различни видове пратки – пакети и писма;
– Подреждане, сортиране и подготовка за изпращане на пратки до новите дестинации.

Ние предлагаме:
– Немски трудов договор на пълен работен ден;
– Възможност за започване на работа веднага;
– Динамична работа в сигурна среда;
– Заплащане – 13 евро/час;
– Работата е на нощни смени, които се заплащат допълнително +25%;
– По желание на служителя има възможност за осигуряване на жилище, което се заплаща от служителя.

Изисквания:
– Владеене на английски – задължително;
– Владеене на немски език – предимство;
– Минимална компютърна грамотност – задължително;
– Съвестно отношение към работата;
– Сръчност и бързина;
– Коректност;
– Предишен опит – предимство.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Компанията е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 3288/08.02.2022, безсрочен.

Подробности за работата
  • НивоСлужител
  • ПолМъж, жена
  • КвалификацияСертификат
  • ЕзициАнглийски, Немски